Blog

29 Mart 2021

SMS-30Y Yıldız Ayaklı Taşıma Arabası

Suno Medikal, Türkiye’nin başkenti Ankara’da kuruldu. Suno Medikal küresel bir markadır ve hastabaşı monitörleri, yaşamsal belirti monitörleri, EKG cihazları, defibrilatörler ve ventilatörler gibi tıbbi cihazlar için montaj çözümleri ve arabaları üretmekteyiz. Ve bugün inceleyeceğimiz ürün SMS-30Y. SMS-30Y, ürettiğimiz benzersiz bir üründür. SMS-30Y, yıldız ayaklı (beş tekerlekli) bir monitör taşıma stantıdır. Çin’den Mindray Company, İngiltere’den Ge Company, Almanya’dan Drager Company ve Hollanda’dan Philips Company gibi büyük firmaların çeşitli ürünleri ile uyumludur. Birçok ülkeye ihracat yapıyoruz ve ihracat sayımızı her geçen gün artırmayı hedefliyoruz.

Bunun teknik özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse, son derece kaliteli ve kullanışlı bir ürün ürettiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. SMS-30Y’nin stand gövdesi alüminyum boru tipi profilden olup ekstrüzyon yöntemi ile üretilmiştir. Monitör, kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilir ve ayrıca Monitör, monitörün standından kolayca çıkarılabilir. Ayrıca bir tel sepete sahiptir ve bu tel sepet istenildiği zaman çıkarılabilir. 45 kilogram taşıma kapasitesine sahip SMS-30Y, aynı zamanda yüksek taşıma kapasitesine ve dayanıklı plastik tekerleklere sahiptir. Ayrıca plastik tekerleklerden ikisi frenli ve kilitlenebilir. Bu özelliklerle müşterilerimize kalite ve kullanılabilirlik açısından çok iyi bir ürün sunuyoruz.

Kaliteden ödün vermeden. Bugün yaptığımız uluslararası ticareti artırarak. Sektöründe tek olan global bir şirket olmayı hedefliyor ve bunun için çalışıyoruz. SMS-30Y yurt içinde de talep edilmekte ve satışı yapılmaktadır. SMS-30Y’ye ek olarak diğer ülkelerden de kaliteli ve kullanışlı bir ürün olarak talepler almaktadır.

Genel