Blog

11 Temmuz 2018

FIME International Medical Expo Fuarı 28. Yılında

Bu yıl 28.’si düzenlenecek olan Uluslararası Sağlık Ekipmanları ve Medikal Malzemeler Fuarı 17-19 Temmuz 2018 tarihleri arasında Florida’da ziyaretçilerine kapılarını açacak. Amerika kıtasının en büyük medikal fuarı olan FIME International, Orange County Convention Center’da düzenlenecek. Fuara 21.723 sağlık sektörü profesyoneli katılım sağlayacak. Amerika kıtasının yanı sıra global firmaların da boy göstereceği fuarda 1202 firma yeni ve ikinci el medikal ve hastane ekipmanları, sağlık teknolojileri, ürünleri ve sarf malzemeleri ziyaretçilerle buluşacak.

FIME 2018 MEDLAB Americas adlı bir laboratuvar alanına ev sahipliği yapacak. Laboratuvarda 163 adet laboratuvar ürün kategorisi bulunuyor. Laboratuvar sağlık endüstrisi ile laboratuvar endüstri arasındaki boşluğu kapatma vazifesi görecek. Öte yandan satıcı ve distribütörleri bir araya getirecek Dealer & Distributor Wall yine FIME tarafından sunulan bir fırsat. Öte yandan FIME “Exhibition with Education” adlı bir seminere de sahne olacak. Enfeksiyon kontrolü, hastane tedarik zinciri ve dijital sağlık gibi konular seminerin temel konularını oluşturuyor.

Suno Medikal olarak medikal montaj çözümleri kapsamında duvar tipi monitör sehpaları ve ayaklı monitör sehpaları konularda yaptığımız tasarım, üretim ve satış faaliyetlerinin yanı sıra dünya çapında sağlık sektörünü ilgilendiren fuarlara da ilgi gösteriyoruz. Ayrıca defibrilatör taşıma arabası ve EKG taşıma arabası ile birlikte isteğe özel Workstation tasarımları ve AR-GE faaliyetleri yürütmeye devam ediyoruz.

Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.