Blog

4 Kasım 2018

MEDICA 2018 Fuarı 12 Kasım’da Düsseldorf’ta Başlıyor

Medikal ürünlerin tanıtımının gerçekleştirildiği en büyük fuarlardan biri olan MEDICA 2018 Almanya’nın Düsseldorf kentinde başlıyor. Kapılarını 12 Kasım’da ziyaretçilere açacak olan organizasyon 15 Kasım 2018 tarihinde sona erecek. Avrupa’nın önde gelen ve her yıl düzenlenen MEDICA Fuarı’nda;

  • Medikal malzemelerin üretimini yapanlar,
  • Parça üretenler,
  • Aksesuar üretimi gerçekleştirenler
  • Tüm bu malzeme ve ekipmanların üretimi için gerekli olan hammaddeleri tedarik etme faaliyeti yürütenler

yer almaktadır.

Fuara katılan 100 ülkeden ortalama 135 bin katılımcının ziyaret ettiği MEDICA fuarlarının bu seneki etabına 160 bin profesyonel katılımcının ziyaret etmesi bekleniyor. Fuarda sergilenen ürünlerin yanı sıra forum ve kongre etkinliklerine de önem verilmektedir.

Kısa adı MEDICA olan ve 117 bin m2‘lik bir alanda kurulan Uluslararası Tıbbi Ürünler ve Teknolojileri Fuarı akademisyenleri, profesyonelleri ve sektör çalışanlarını bir araya getiriyor. MEDICA 2018 sektördeki değişim ve gelişimi değerlendirmek için önemli fırsatlar barındırıyor.

Faaliyet alanını monitör sehpası ve EKG arabası yanı sıra defibrilatör ve ventilatör taşıma arabası üretimi ile genişleten Suno Medikal uluslararası alanda düzenlenen fuarları yakından takip etmeye devam ediyor.

Suno Medikal olarak geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Medica 2018’e ziyaretçi olarak katılım sağlacağız.

 

 

Haberler , ,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.