Blog

3 Ekim 2018

Orgatec 2018 Köln’de Başlıyor

Almanya’nın Köln kentinde her yıl düzenlenen Orgatec Fuarı bu yıl 23 Ekim’de kapılarını ziyaretçilere açıyor. Her yıl 50 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan organizasyon çerçevesinde katılımcılar, modern iş dünyasının geleceği hakkında bilgi ve fırsatları yakalamaya çalışıyor. Modern dünyalar için önde gelen uluslararası ticaret fuarları arasında önemli konumda bulunan Orgatec Fuarı iş kültürü, iş süreçleri ve iş çevreleri ile ilgili pek çok fırsatı bünyesinde barındırıyor.  5 Gün sürmesi planlanan fuar 27 Ekim 2018 tarihinde sona erecek.

Orgatec Fuarında;

 • Ofis ve ofis ekipmanları,
 • Mobilya,
 • Döşeme,
 • Aydınlatma
 • Akustik
 • Medya teknolojileri

alanlarında küresel pazara bir bakış sunulmaktadır.

Dijitalleşme ve küreselleşme süreçleri sayesinde yeni pazarlar, yeni oyuncular ve yeni ürünler ortaya çıkıyor. Bu gelişmeye ayak uydurmak için şirketler kendilerini sürekli olarak yeniden gözden geçirmelidirler. Şirketler, planlamacılar ve tasarımcılar sadece fonksiyonel çözümler değil, aynı zamanda yeni içerik ve duygusal ifade biçimleri de ararlar. Şirketlerin yeni çalışmalar kapsamında dönüşüm süreçlerini başarıyla uygulamaya koyması için bu son derece gereklidir.

Suno Medikal olarak gelişen ve değişen teknolojileri yakından takip etmek, montaj yeteneklerimize yenilerini eklemek ve yeni fikirlerin uygulama alanlarını yerinde görme ve inceleme fırsatını yakalama adına ziyaretçi olarak Orgatec 2018 Fuarında olacağız.

Suno Medikal sahip olduğu bilgi, donanım ve tecrübeyi ileriye taşımak için gerekli tüm çabayı sürdürmektedir.

Haberler

ORGATEC 2018 Starts in Cologne

Orgatec Fair, organized every year in Cologne, Germany, opens its doors to visitors on October 23 this year. In the framework of the organization, which hosts more than 50 thousand visitors every year, participants try to take opportunities and to gather information on the future of the modern working world. Having an important position among the international trade fairs for the modern worlds, Orgatec Fair has a great deal of opportunities for business culture, business processes and business environments. The fair, which is planned to last 5 days, is going to end on October 27, 2018.

At Orgatec Fair, an overview of the global market in the fields of;

 • office and office equipment
 • furniture for other commercial applications
 • upholstery
 • lighting
 • acoustics
 • media technologies

are presented.

Due to digitalization and globalization processes, new markets, new players and new products are emerging. In order to keep up with these developments, companies have to review themselves consistently. Companies, planners and designers look for not only functional solutions, but also new content and emotional expression types. This is substantially necessary for companies to implement successfully their transformation processes within the scope of the new studies.

As Suno Medikal we will attend to Orgatec 2018 Fair as visitor to follow closely the developing and changing technologies, to add new ones to our mounting capabilities and to take the opportunity to see and examine the application areas of new ideas in situ.

Suno Medikal sustains to make every necessary effort to carry a step further its knowledge equipment and experience.

News

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.