Blog

3 Ekim 2018

Orgatec 2018 Köln’de Başlıyor

Almanya’nın Köln kentinde her yıl düzenlenen Orgatec Fuarı bu yıl 23 Ekim’de kapılarını ziyaretçilere açıyor. Her yıl 50 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan organizasyon çerçevesinde katılımcılar, modern iş dünyasının geleceği hakkında bilgi ve fırsatları yakalamaya çalışıyor. Modern dünyalar için önde gelen uluslararası ticaret fuarları arasında önemli konumda bulunan Orgatec Fuarı iş kültürü, iş süreçleri ve iş çevreleri ile ilgili pek çok fırsatı bünyesinde barındırıyor.  5 Gün sürmesi planlanan fuar 27 Ekim 2018 tarihinde sona erecek.

Orgatec Fuarında;

  • Ofis ve ofis ekipmanları,
  • Mobilya,
  • Döşeme,
  • Aydınlatma
  • Akustik
  • Medya teknolojileri

alanlarında küresel pazara bir bakış sunulmaktadır.

Dijitalleşme ve küreselleşme süreçleri sayesinde yeni pazarlar, yeni oyuncular ve yeni ürünler ortaya çıkıyor. Bu gelişmeye ayak uydurmak için şirketler kendilerini sürekli olarak yeniden gözden geçirmelidirler. Şirketler, planlamacılar ve tasarımcılar sadece fonksiyonel çözümler değil, aynı zamanda yeni içerik ve duygusal ifade biçimleri de ararlar. Şirketlerin yeni çalışmalar kapsamında dönüşüm süreçlerini başarıyla uygulamaya koyması için bu son derece gereklidir.

Suno Medikal olarak gelişen ve değişen teknolojileri yakından takip etmek, montaj yeteneklerimize yenilerini eklemek ve yeni fikirlerin uygulama alanlarını yerinde görme ve inceleme fırsatını yakalama adına ziyaretçi olarak Orgatec 2018 Fuarında olacağız.

Suno Medikal sahip olduğu bilgi, donanım ve tecrübeyi ileriye taşımak için gerekli tüm çabayı sürdürmektedir.

Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.